AKTİVİTELER

Pamukkale & Hierapolis Turları

Balon Turu
 
Pamukkale’yi keşfetmenin en güzel yollarından biri. Travertenler ve Antik Hierapolis şehri üzerinde sıcak hava balonu ile süzülerek uçarken gözlerinizi kapayıp sessizliğin ve huzurun tadına varabilirsiniz. Üstelik güneşin doğuşunu dünyaca ünlü travertenler üzerinden seyretmenin keyfini yaşayabilirsiniz.  
 
 
Yamaç Paraşütü
 
Pamukkale ve yakın çevresinde yamaç paraşütü yapabileceğiniz birçok parkur vardır. Bu eşsiz coğrafyanın güzelliklerini birde tepeden izlemek istiyorsanız, mutlaka yamaç paraşütünü denemelisiniz. Honaz Dağı - Serinhisar ilçesi ve Çökelez Dağı - Pamukkale ören yeri sıklıkla tercih edilen parkurlar arasında gelir.
 
 
Dağ Yürüyüşü
 
Denizli bölgesinde son yıllarda en popüler olan aktiviteler arasında gelir dağ yürüyüşü. Babadağ, Honaz Dağı, - Denizli Çamlık – Kızılcabölük ve Beşparmak Dağı en çok tercih edilen parkurlar arasındadır. Doğa ile iç içe olmak, yeşile doymak ve temiz havanın tüm hücrelerinizi ele geçirmesine izin vermek istiyorsanız mutlaka dağ yürüyüşü yapmalısınız.
 
 
 
Bisiklet Turu
 
Pamukkale bölgesinde bisikletle uzun bir geziye çıkmak tatilinize renk ve eğlence katabilir. Geziniz boyunca doğanın en güzel, en çarpıcı renklerine şahit olacak, sakinliğin, huzur kokan atmosferin tadını çıkaracaksınız. Yorulduğunuzda kısa bir mola verip, bir ağaç gölgesinde öğle uykusuna dalabilirsiniz.
 
 
 
Fotoğraf Turu
 
Özellikle büyüleyici bir görünüme sahip olan Pamukkale travertenlerinin fotoğraflarını çekmeye doyamayacaksınız. Bembeyaz, pamuk gibi, bulut gibi görünen travertenlerinin etkileyici atmosferi karşısında nefesiniz kesilecek ve bir masalın içinde geziniyormuşsunuz hissine kapılacaksınız. Bu eşsiz coğrafyanın doğal güzellikleri ve tarihi değerleri kadrajınıza girmek için sabırsızlanıyor.Alışveriş
 
Denizli Pamukkale'nin şirin mi şirin çarşısından sevdiklerinize ve kendinize hediyelik eşyalardan alabilirsiniz. Satın aldığınız birbirinden renkli ve güzel hediyeler tatiliniz bittikten sonra da hoş bir anı olarak kalacak elinizde. Özellikle yöresel kıyafetlerden, el işi halı ve kilimlerden satın alabilirsiniz.
 

yükleniyor..